Wisten jullie dat een heks niet in haar eentje kan toveren? Zij heeft haar kat hiervoor nodig! Nadia is een heksenkat die ontzettend in de problemen komt als ze de toverspreuken van de heks verliest. Het feit dat er een huiveringwekkende, maar zeer kleine draak het heksenhuis binnenvliegt maakt de situatie alleen maar erger. Of toch niet, en kan de draak Nadia helpen?
Het sprookje ‘De Bremer Stadsmuzikanten’ gaat over een ezel, hond, kat en haan die allemaal hetzelfde probleem hebben: ze zijn oud en hun baasjes willen van hen af. Ze besluiten samen naar Bremen te gaan en daar als stadsmuzikant hun brood te verdienen.
Kom ook naar de ‘Speel-Mee-Tuin’!
Op 16 september valt er van alles te beleven bij het Residentie Orkest! Na de voorstelling is de Dr Anton Philipszaal veranderd in de ‘Speel-mee-tuin’. In alle hoeken en gaten zijn er muzikale activiteiten met leden van het Residentie Orkest. Kom en probeer de instrumenten zelf uit! Inschrijven is niet nodig. Kom gewoon langs en doe op vertoon van je concertkaart gratis mee!
Kijk hier naar een gedeelte uit 'De Bremer Stadsmuzikanten', gespeeld door leden van het Residentie Orkest in het Amsterdamse Concertgebouw.
Er zijn geen concerten die aan deze criteria voldoen.